Pozývame vás na Deň otvorených dverí

Online Deň otvorených dverí je podujatie pre záujemcov o štúdium a ich rodičov, kde máte možnosť zúčastniť sa ukážkových vyučovacích hodín, spoznať našich súčasných študentov a ich rodičov, a zažiť atmosféru LEAF Academy.  

  • 27. november 2021

  • 5. február 2022

Sasinkova 13, Bratislava
13:00 – 16:00
Možná prehliadka internátu (Hotel Astra)
16:30 – 17:00

Milí študenti a rodičia,

skvelý spôsob, ako lepšie spoznať LEAF Academy, je zúčastniť sa jedného z našich podujatí pre potenciálnych študentov. Po roku v online priestore znova otvárame brány našej školy v priestoroch krásnej historickej budovy na Sasinkovej ulici v Bratislave. Príďte sa k nám pozrieť počas jedného z našich Dní otvorených dverí!

Tešíme sa na stretnutie s Vami a možnosť sprostredkovať Vám, aké to je študovať na LEAF Academy

Vzhľadom na obmedzenia súvisiace s ochorením COVID-19 je povinná registrácia prostredníctvom online formuláru. Toto podujatie má obmedzenú kapacitu.

Milí študenti a rodičia,

skvelý spôsob, ako lepšie spoznať LEAF Academy, je zúčastniť sa jedného z našich podujatí pre potenciálnych študentov.

Za iných okolností be sme otvárali brány našej školy na Sasinkovej ulici v Bratislave a vítali Vás v priestoroch krásnej historickej budovy. Žiaľ, vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a s ohľadom na zdravie našej komunity a všetkých účastníkov sa bude najbližší Deň otvorených dverí konať online prostredníctvom platformy Zoom.

Tešíme sa na stretnutie s Vami a možnosť sprostredkovať Vám, aké to je študovať na LEAF Academy

Registrácia je potrebná pre každého individuálneho účastníka zvlášť.

COVID Obmedzenia: 

  • Na tomto podujatí sa môžu zúčastniť iba plne zaočkované * osoby.
  • V priestoroch školy je povinné nosenie respirátora FFP2.

* Najmenej 14 dní po druhej dávke očkovacej látky. V prípade zdravotných kontraindikácií očkovania proti ochoreniu COVID-19 nás kontaktujte na info@leafacademy.eu.

Ponúkame aj komornejšie podujatia v režime plne zaočkovaní, konkrétne „Návštevu školy“, ktorá sa koná zvyčajne jednu stredu v mesiaci o 16h. Je to krátka (zvyčajne 60min) návšteva, kde si záujemci o štúdium môžu pozrieť naše priestory a spýtať sa otázky ohľadom štúdia. Konkrétne dátumy a registračný formulár sú dostupné na tejto webstránke.

Please share and follow us:
Instagram
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube